Divadelná Pohoda

Festival PohodaLetisko Trenčín
Viac

Festival Pohoda je už pomaly kultovou záležitosťou. Každý z nás tam minumálne raz za svoj život bol a ak nie, tak sa isto vyberie na nejaký z najbližších ročníkov. S istotou môžeme tvrdiť, že ide o najväčší a najrozmanitejší festival, aký na Slovensku máme. Najväčšími ťahákmi sú hudobní headlineri a špecifická festivalová atmosféra. Netreba však zabúdať ani na ďalšie rozmanité aktivity, ktoré organizátori ponúkajú. Medzi ne v posledných rokoch výrazne patrí aj divadlo.

Umelecký druh: 

Pohodové kreatívne rána

Letisko Trenčín
Viac

KáCéčko dočasne vymení klubové priestory na štvrom poschodí za stan na letisku a so sebou si donesie všetky vychytávky, na ktoré sme zvyknutí. A keďže Pohoda myslí aj na ranostajov a všetkých, ktorých páľava príliš zavčasu vyženie zo stanových sáun, dopraje nám stan KC Dunaj & V4 osvieženie mysle na kreatívnych ránach. Stavme sa, že s Pavlom Alexym a 2K Czechom sa nebude driemať ani tým, čo prehýrili celú noc.

SND je v Pohode

Letisko Trenčín
Viac

Čo to nevidí oko moje modravé... Hoci je Pohoda primárne hudobný festival, divadlachtiví si tam tiež vždy prídu na svoje. Tento rok programová rada prekvapila okrem iného tým, že sa na trenčianskom letisku poprvýkrát objavia aj dve pohodové inscenácie z SND - famózna monodráma Roba Rotha Hollyroth a pre mladšie ročníky milá rozprávka Mechúrik-Koščúrik. A to je fakt v pohode, lebo Národné nemusí byť len šedá budova, kam treba prísť v obleku, Národné môže byť aj príjemným spestrením farebného festivalu. 

Subscribe to RSS - Letisko Trenčín