Z očí do očí s MLOKmi: Dvanásť rokov v Dvanástke

Uhádnete, z ktorých inscenácií sú fotky na obrázku?

Štúdio 12 tu je už 12 rokov. Splnilo svoj cieľ protežovať Novú drámu. Má to vôbec ešte význam? Odkiaľ na to berú peniaze? A prečo nemá Štúdiu 12 vlastnú kaviareň... V novej sérii otvorených debát sa budú dva MLOKi (mladí o kultúre -www.mloki.sk) pýtať slovenských umelcov a "kultúrnikov" otázky, ktoré v dobrej spoločnosti zostávajú za barovými stolmi.

V prvom diele budeme spovedať riaditeľa (Marek Godovič) a dramaturga (Miro Zwiefelhofer) Štúdia 12. Za MLOKov budú otázky klásť Martina Mašlárová a Miloslav Juráni. Jediné, čo sa určite nebudú pýtať je to, aký mali Miro s Marekom deň.

Vstup je zadarmo, takže neváhajte prísť a prípadne sa aj pýtať otázky, nad ktorými ste doteraz ani nepremýšľali.

Do komentárov nám píšte otázky, ktoré by ste sa chceli opýtať vy. Prípadne si len tak pre radosť zasúťažte a odpovedzte na jednoduchú otázku: "Z ktorých inscenácií Štúdia 12 sú fotky na obrázku udalosti."

Diskusiu zo záznamu odvysiela aj Rádio TLIS (www.tlis.sk)

Prihláste sa hrdo k tomu, že sa na nás prídete pozrieť aj na facebooku

Záznam z diskusie si môžete vypočúť na mixcloude MLOKov alebo pod týmto príspevkom:

Bibliografický záznam: Moško, Matej. Z očí do očí s MLOKmi: Dvanásť rokov v Dvanástke. MLOKi - mladí o kultúre inak [online]. Bratislava: Kultúrny spolok MLOKi, 2014. [cit. 19.9.2020]. ISSN 1339-8113. Dostupné z https://mloki.sk/node/162.