Detské futurologické sympózium

Stanica Žilina-Záriečie
Viac

Dvojdňové sympózium s názvom Výlet do budúcnosti, ktoré pripravila Stanica Žilina sľubuje unikátny pohľad detí na našu spoločnú budúcnosť.

Prázdninová dielňa určená pre deti od 6 do 12 rokov asi nemôže sľúbiť recept na lepšiu budúcnosť, ale môže dať odpoveď na mnohé otázky, na ktoré už dospelá fantázia skrátka nedosiahne. Deti sú budúcnosť a tu o nej môžu formou kreslenia, modelovaním i dizajnom voľne uvažovať. 

Umelecký druh: 

Festival odvážneho diváka

Stanica Žilina-Záriečie
Viac

Kiosk tento rok už po 9. krát prinesie to najzaujímavejšie, čo sa na poli nezávislého (prevažne slovenského) divadla posledný rok urodilo. V záplave tanečných, fyzických a performatích vystúpení sa objaví aj video opera,scénické dielo, filmová projekcia, výstava či svetelné inštalácie. Nezameniteľnou súčasťou sú však aj ranné diskusie a večerné party a tento rok nás organizátori vezmú aj na zaujímavý výlet mimo Stanice.

PS: Príde aj Samčo, brat dážďoviek a dá prednášku!

Umelecký druh: 

Kundy vyšívajú na Fest Anči

Stanica Žilina-Záriečie
Viac

Okrem toho, že si cez víkend ešte určite stihnete užiť kopec animákov, animátorov, sprievodné podujatia ako karaoke a storytelling + živé kreslenie a kopu ďalších skvelých vychytávok na festivale animácie Fest Anča, určite si nenechajte ujsť workshop radikálneho vyšívania s Kundy Crew, bude to vtipné, skvelé na jemnú motoriku a tiež angažované. Vyšívaniu zdar!

Umelecký druh: 
Subscribe to RSS - Stanica Žilina-Záriečie