Hamlet z Londýna

Kino Nostalgia
Viac

Inscenáciu Hamlet z londýnskeho divadla Barbican môžete vďaka National Theatre Live a Kinu Nostalgia vidieť aj vy. O kvalitách inscenácie svedčí nielen obsadenie Benedicta Cumberbatcha do hlavnej roly, ale aj dve vypredané bratislavské reprízy či vyše 220 tisíc divákov, ktorí si predstavenie pozreli na jednom z 1800 plátien v kinách a divadlách po celom svete. 

Umelecký druh: 

Hamlet - "z javiska do kina"

Kino NostalgiaBratislava
Viac

Kino Nostalgia pre všetkých priaznivcov divadla, Shakespeara a herca Benedicta Cumberbatcha uvedie v priamom prenose predstavenie Hamlet z National Theatre, Londýn. Predstavenie uvádzajú v spolupráci s British Council Slovensko. Určite to bude nezabudnuteľný zážitok! A chvalabohu, že pukance a nápoje do ich sály nepatria. Aspoň vám nebude nikto sŕkať a chrumkať za ušami. A vy si vychutnáte divadlo v kine.  

Umelecký druh: 

MFF Bratislava (15. ročník)

Kino LumièreKino MladosťKino NostalgiaKino Film EuropeBatelier
Viac

Filmový festival počas 6 dní prinesie výber zo svetových filmových festivalov, ako aj všeličo z domácej kinematografie. V sekcii Pocta sa zoznámime s dánskym režisérom Bille Augustom, Focus bude zameraný na izraelský film... Bohatý program aj s dátumami a časmi nájdete nižšie.


Subscribe to RSS - Kino Nostalgia